Poskytnete-li nám své kontaktní údaje, my se s vámi spojíme.
vaše jméno a příjmení
váš telefon
kdy vám máme zavolat?
Součet čísel 5 a 7?

Servisní smlouvy


Smlouva o technické podpoře STARLIT Optimum

STARLIT Optimum je nadstandardní nabídka služeb jako alternativa k běžně poskytovaným poprodejním servisním službám. Jedná se o řadu opatření směřujících k zajištění mimořádné péče o náročné klienty. Cílem je poskytnout klientovi maximální bezstarostnost při práci. Kvalifikovaní a zkušení odborníci v oblasti správy nemovitostí a počítačového zpracování jsou připraveni řešit jakékoliv problémy klientů.

Na základě uzavřené smlouvy o technické podpoře STARLIT Optimum a pravidelných měsíčních poplatků získávají uživatelé programu SSB2000 řadu výhod. Mezi hlavní výhody lze řadit:

  • bezplatné aktualizace programu SSB2000
  • zvýhodněná hodinová sazba za všechny servisní práce
  • slevový poukaz na školení za každých 1000 bytů ve vaší licenci

V případě zájmu o uzavření smlouvy STARLIT Optimum nás kontaktujte na adrese starlit@starlit.cz a vyžádejte si návrh smlouvy.


STARLIT Optimum Plus

Kopíruje podmínky smlouvy STARLIT Optimum a navíc umožňuje pronájem programu SSB2000. Jinými slovy, umožňuje užívat program SSB2000 bez jeho zakoupení po celou dobu trvání smlouvy STARLIT Optimum Plus.

Měsíční úhrada je stejná jako u smlouvy STARLIT Optimum, zvýšená o částku dvě procenta z ceny, kterou by klient zaplatil dle kalkulace při standardní koupi programu SSB2000.


Roční předplatné aktualizací

Služba garantuje klientům pravidelnou aktualizaci programu SSB2000.

Po předplacení aktualizací klient obdrží přístupové údaje do zákaznické aplikace, kde si může v průběhu daného roku volně stahovat nejaktuálnější verze. Na přidání nové verze je klient upozorněn zprávou z informačního kanálu přímo v programu SSB2000. Na začátku dalšího kalendářního roku je nutné předplatné na nový rok vždy znovu e-mailem objednat.

Výše úhrady se opět odvíjí od velikosti zakoupené licence (počet bytů) a je uvedena v ceníku.