Poskytnete-li nám své kontaktní údaje, my se s vámi spojíme.
vaše jméno a příjmení
váš telefon
kdy vám máme zavolat?
Součet čísel 5 a 7?

13.10.2021
Podzimní servisní prohlídka SSB2000

Vážení obchodní přátelé,

období vyúčtování služeb se nám blíží, věříme, že budete chtít být připraveni. Určitě nezaškodí, když se Vám někdo zblízka mrkne na to, jak vlastně používáte program SSB2000.

Máte chyby v datech, špatně nastavené zálohování, nebo se Vám někdy práce s programem zdá zbytečně zdlouhavá? Přijedeme k Vám, odhalíme největší problémy a poradíme, co dělat lépe.

 

S čím konkrétně Vám můžeme pomoci?

  • Vyčištění a kontrola dat

Provedeme úlohy na odhalení případných chyb v datech a vymažeme nepotřebnou historii, aby Vám program rychleji pracoval a úlohy trvaly co nejkratší dobu.

  • Kontrola nastavení zálohování a obnovy dat

Zkonzultujeme s Vámi, jakým způsobem zálohujete a prověříme, zda by obnovení dat proběhlo bez komplikací, nastane-li jakákoli nepředvídatelná situace.

  • Konzultace k současným postupům práce

Prodiskutujeme, jaké úlohy v programu používáte a poradíme Vám, jak práci zefektivnit. Můžete se na cokoli zeptat, a možná přijdeme i na to, že některé funkce SSB2000 neznáte a mohly by být užitečné.

  • Úprava tiskových výstupů na míru

Pomůžeme Vám s individuální úpravou tiskových výstupů, aby vypadaly tak, jak chcete a potřebujete.

 

  • Kontrola instalace a nastavení programu

Zjistíme, jak rychle Váš program pracuje, zda využíváte všech funkcí uživatelského a systémového nastavení a seznámíme Vás s moduly, které dosud nemáte a mohly by Vám ušetřit práci.

 

Ceny servisní prohlídky a možnosti objednání

Nejlepší je bezpochyby osobní návštěva přímo u Vás. Některé práce však zvládneme i na dálku prostřednictvím služby E-podpora.

Délku a obsah konzultace si určujete Vy sami. Veškeré práce jsou fakturované v hodinové sazbě dle smlouvy STARLIT Optimum, příp. pokud s námi smlouvu uzavřenou nemáte tak dle platného ceníku, který naleznete na našich internetových stránkách pod odkazem Ceník.

V případě Vašeho zájmu nás, prosím, kontaktujte emailem na starlit@starlit.cz nebo telefonicky na čísle 487 863 757. Rádi s Vámi domluvíme konkrétní termín konzultace.

 

 

  • SSBnet+