Poskytnete-li nám své kontaktní údaje, my se s vámi spojíme.
vaše jméno a příjmení
váš telefon
kdy vám máme zavolat?
Součet čísel 5 a 7?

SSBpkb

SSBpkb je rozšiřující modul k programu SSB2000 a je určen k tvorbě, podání a správě poštovních poukázek typu B prostřednictvím České pošty v programu SSB2000.


Popis modulu SSBpkb

Modul slouží k zadání údajů pro výplatu hotovostní částky prostřednictvím poštovní poukázky typu B a ke správě zadaných a odeslaných poštovních poukázek.

Modul dále umožňuje z odeslaných složenek vygenerovat dávku plateb pro uložení výplaty plateb jednotlivých subjektů. Vyplatit lze i subjekty, které se v programu SSB2000 nespravují.

Pro každou poukázku lze definovat rozšířené poštovní služby (Do vlastních rukou, zmocněnci, zákonnému zástupci, dodejka, termínová výplata apod.). Po zadání částky k výplatě je automaticky dle platných sazeb vypočtena cena i za uvedené rozšířené služby.

Modul SSBpkb je po zaregistrování dostupný z menu Moduly – SSBpkb. Ve výchozím stavu je zakázán přístup k modulu. Přístup k modulu SSBpkb můžete jednotlivým uživatelům povolit (úloha Servis – Přístupová práva).

Modul je integrální součástí programu SSB2000 od verze 2.48.


Ceny a objednání

Cena modulu SSBpkb činí 15% z ceny první základní instalace programu SSB2000 - aktuální licence dle počtu bytů bez ohledu na počet dalších rozšiřujících instalací, pro kterou je modul SSBpkb kupován.

Cena modulu SSBpkb tedy nezáleží na počtu zakoupených licencí, odvíjí se pouze od velikosti licence v počtu bytů.

Modul lze objednat e-mailem na adrese starlit@starlit.cz nebo telefonicky na číslech 487 863 757 a 487 863 758.

 

  • SSBnet+