Poskytnete-li nám své kontaktní údaje, my se s vámi spojíme.
vaše jméno a příjmení
váš telefon
kdy vám máme zavolat?
Součet čísel 5 a 7?

Důležité odkazy


Společnost poskytuje komplexní správu domů v regionu Česká Lípa a vzdálenou správu celorepublikově. Jako správce domů úzce spolupracuje při vývoji našich programů a je takovou naší laboratoří.
 

Elektronická nástěnka Dejteinfo.cz

Elektronická nástěnka je sofistikované a komplexní řešení určené širokému spektru zákazníků (školy, banky, bytové domy, soukromé i státní podniky, města a obce), které vám umožňuje jednoduše vytvářet a spravovat obsah na nejrůznějších obrazovkách (TV, monitor) vzdáleně prostřednictvím internetu.

 

Elektronická brána do úředního světa České republiky. Rady a doporučení pro řešení některých životních situací, kontakty na orgány státní správy a samosprávy, aktuálně platná znění zákonů ČR, včetně směrnic a předpisů EU, jednotlivá vydání Obchodního věstníku, bezplatný náhled do katastru domů.

 

Informace o dění na ministerstvu, legislativní a organizační podklady z oblastí bydlení, dotací, územního plánování, povodní, regionální politiky a mnoha jiných.

 

Kromě jiného jsou zde znění zákonů, vyhlášek, předpisů a ostatních závazných norem tohoto ministerstva.

 

Registr územní identifikace, adres a nemovitostí

 

Tabulka diskontní sazby ČNB pro výpočet poplatku z prodlení.


Portál o bydlení

Portál o bydlení vznikl jako součást vládní Koncepce o bydlení ČR do roku 2020 ve snaze soustředit rozsáhlé informace, které k bydlení patří, na jednom místě. Snahou je i přes jejich velké množství je třídit a tematicky seřadit tak, aby byly co možná nejpřehlednější a byly užitečným pomocníkem při každodenním hledání informací o bydlení.

 

Sám portál se charakterizuje takto: Proč vznikl? Protože žádný podobný web v ČR neexistuje. Členové výborů společenství vlastníků se z počátku v problematice vůbec neorientují (také to nejsou žádní právníci nebo jinak školení lidé - takže se jim nelze divit) a potřebují nějaké počáteční "postrčení". Ovšem i zaběhnutí "funkcionáři" řeší téměř ty stejné problémy a tedy výměna informací je velmi prospěšná.

 

Snahou sdružení je především zajištění řádné ochrany vlastnických práv spolu s objektivizací práv a povinností pronajímatelů a nájemců v podmínkách tržní ekonomiky.

  

Osobní doučování a počítání příkladů ze středoškolské a vysokoškolské matematiky.

  • SSBnet+