Poskytnete-li nám své kontaktní údaje, my se s vámi spojíme.
vaše jméno a příjmení
váš telefon
kdy vám máme zavolat?
Součet čísel 5 a 7?

Servisní smlouvy a aktualizace


Smlouva o technické podpoře STARLIT Optimum

STARLIT Optimum je nadstandardní nabídka služeb jako alternativa k běžně poskytovaným poprodejním servisním službám. Jedná se o řadu opatření směřujících k zajištění mimořádné péče o náročné klienty. Cílem je poskytnout klientovi maximální bezstarostnost při práci. Kvalifikovaní a zkušení odborníci v oblasti správy nemovitostí a počítačového zpracování jsou připraveni řešit jakékoliv problémy klientů.

Na základě uzavřené smlouvy o technické podpoře STARLIT Optimum a pravidelných měsíčních poplatků získávají uživatelé programu SSB2000 řadu výhod. Mezi hlavní výhody lze řadit:

  • bezplatné aktualizace programu SSB2000
  • zvýhodněná hodinová sazba za všechny servisní práce
  • slevový poukaz na školení za každých 1000 bytů ve vaší licenci
  • výhody bonusového programu STARLIT

Bonusový program STARLIT je nenárokovým benefitem pro zákazníky, kteří mají aktuálně uzavřenou smlouvu. Výhody se mohou v čase měnit a budou vždy reagovat na aktuální potřeby zákazníků v oblasti správy nemovitostí.

Aktuálně platné výhody bonusového programu:

  • licence pro provoz jedné Elektronické nástěnky DEJTEINFO zdarma
    Výhoda zahrnuje užívání internetové aplikace nastenka.dejteinfo.cz pro vzdálenou aktualizaci libovolné prezentace na jedné Elektronické nástěnce s datovým úložištěm o velikosti 300MB. HW zařízení si zákazník pořizuje na vlastní náklady. Více informací naleznete na www.dejteinfo.cz nebo na 487 863 757.

Podmínky a pravidla bonusového programu upravují Všeobecné obchodní podmínky společnosti STARLIT s.r.o., uveřejněné na jejích oficiálních internetových stránkách.

V případě zájmu o uzavření smlouvy STARLIT Optimum nás kontaktujte na adrese starlit@starlit.cz a vyžádejte si návrh smlouvy. Ceník smlouvy Optimum naleznete ZDE.


STARLIT Optimum Plus

Kopíruje podmínky smlouvy STARLIT Optimum a navíc umožňuje pronájem programu SSB2000. Jinými slovy, umožňuje užívat program SSB2000 bez jeho zakoupení po celou dobu trvání smlouvy STARLIT Optimum Plus.

Měsíční úhrada je stejná jako u smlouvy STARLIT Optimum, zvýšená o částku dvě procenta z ceny, kterou by klient zaplatil dle kalkulace při standardní koupi programu SSB2000.


Balíček "Roční aktualizace"

Služba garantuje zákazníkům, kteří již mají zakoupenou licenci programu SSB2000, jeho pravidelnou aktualizaci.

Balíček "Roční aktualizace" zahrnuje aktuální verzi programu SSB2000 a všechny další aktualizace vydané v daném kalendářním roce. Aktualizace programu SSB2000 jsou vydávány 2 - 3 ročně. "Roční aktualizace" zakoupené v posledním čtvrtletí kalendářního roku zahrnují i aktualizace roku následujícího.

Zákazník obdrží přístupové údaje do zákaznického centra STARLIT, kde si může v průběhu roku volně stahovat nejaktuálnější verze. O vydání nové aktualizace je zákazník upozorněn zprávou z informačního kanálu přímo v programu SSB2000.

Výše úhrady se opět odvíjí od velikosti zakoupené licence (počet bytů) a je uvedena v ceníku.

 

  • SSBnet+