13.červenec 2011
Zpravodaj pro uživatele sofwarových produktů STARLIT s.r.o.

Vážený zákazníku,

dostáváte do rukou náš nový zpravodaj, jehož prostřednictvím Vás chceme pravidelně informovat o novinkách a změnách v sortimentu, službách i jiných oblastech dění ve společnosti STARLIT s.r.o. Rádi bychom docílili oboustranné komunikace a získali potřebné informace pro další zdokonalení našich produktů na základě vašich vlastních praktických zkušeností.

téma: Účetnictví a SSB2000


V současné době jsme zaměřili svou pozornost na vazbu mezi SSB2000 a účetním softwarem. Již dnes nabízíme dvě základní řešení:

  1. SSBpoh - můstek propojující SSB2000 s účetníctvím POHODA společnosti STORMWARE s.r.o.
  2. SSBfin - vlastní účetní modul integrovaný v SSB2000

Velmi přivítáme vaše připomínky z praxe. Oceníme informace o tom, jaké účetnictví používáte vy pro správu bytů a jak jste s ním spokojeni či nespokojeni. Jaké způsoby automatizace používáte a jaké činnosti byste nejraději přenechali technikům? Napište nám, prosím, své zkušenosti a potřeby na níže uvedenou e -mailovou adresu.

Modul SSBPoh


Tento rozšiřující modul k SSB2000 slouží k automatizaci komunikace mezi naším programem a účetním softwarem POHODA od firmy STORMWARE. Celý systém je založený na spárování středisek Pohody a SSB2000, díky kterému dochází v konečné fázi k přenosům předpisů a plateb nájemného. Pokud pracujete v SSB2000 a zároveň požíváte účetní software Pohodu, může Vám tento modul velice usnadnit práci. Pro více informací o SSBPoh klikněte na  SSBPoh. Cena modulu není závislá na počtu zakoupených licencí, odvíjí se pouze od velikosti licence.

Modul SSBFin


Modul SSBFin obsahuje ze zákona potřebné úlohy pro vedení podvojného účetnictví právnických či fyzických osob, které nejsou plátci DPH. V rámci integrace tohoto modulu v SSB2000 se výrazně snižuje náročnost práce s přenosem dat. SSBFin odstraňuje duplicitní zadávání údajů, přenášení dat do účetnictví, umožňuje hromadné zpracování ekonomických subjektů, atd. Pokud se vám nechtějí utrácet peníze  za ucelený účetní software, u kterého nevyužijete celou řadu funkcí, SSBFin je je pro Vás tou nejlepší variantou. Podrobné informace o tomto modulu získáte po  kliknutí na  SSBFin.

Jaký účetní software používáte? Pomůžeme Vám!


V současné době probíhá průzkum potřeb našich klientů. Cílem tohoto průzkumu je identifikovat vhodné účetní programy, na které by mohla společnost STARLIT s.r.o. navázat své produkty. Budeme rádi za veškeré vaše podněty a návrhy, abychom vám mohli vyjít vstříc a vyhovět vašim požadavkům na program SSB2000. V případě dotazů či vašich osobních rad nás neváhejte kontaktovat.

za společnost STARLIT s.r.o.

Bc. Barbora Rotišová

e-mail: rotisova@starlit.cz

tel.: 487 863 757, 487 863 758

Pokud již nechcete zasílat tento zpravodaj, odpovězte nám obratem na tento e-mail.