16. listopad 2011
Zpravodaj pro uživatele sofwarových produktů STARLIT s.r.o.

Vážený zákazníku,

STARLIT s.r.o. se již dlouhodobě zabývá poskytováním služeb v oblasti správy domů. V současné době jsou však stále více kladeny požadavky na kvalitní propojení programu SSB2000 a vhodného účetního programu. Vzhledem k tomu, že byl již vytvořen převodový můstek SSBpoh, který usnadňuje komunikaci mezi SSB2000 a POHODOU, rozhodli jsme se spolupracovat se společností STORMWARE s.r.o. a distribuovat našim klientům i vhodný účetní program. Nabízíme Vám tak možnost spojit zakoupení našeho software pro správu domů a účetního software POHODA. Doufáme, že Vám tak poskytneme komplexní služby v oblasti vedení správy a účetnictví SVJ, realitních kanceláří či bytových družstev.

téma: Účetní program POHODA od společnosti STORMWARE s.r.o.


Ekonomický a účetní program POHODA, jehož výrobcem je společnost STORMWARE s.r.o., je určen pro malé, střední a velké firmy z řad fyzických i právnických osob. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH. Systém je oborově neutrální a je vhodný nejen pro živnostníky, podnikatele a společnosti, které se zabývají obchodem a poskytováním služeb, ale i pro svobodná povolání a účtující příspěvkové a neziskové organizace.

Výhody účetního programu POHODA

  • Zvyšuje efektivitu práce
  • umožňuje rychlé pořizování dat
  • nabízí širokou škálu agend a funkcí
  • umožňuje sdílení dat
  • lze jej v rámci modulu SSBpoh propojit s programem SSB2000.
Varianty programu

Účetní program POHODA nabízí 7 variant. Podle toho, jakou variantu si zvolíte, takové funkce Váš program bude obsahovat. Konkrétní informace o jednotlivých variantách a jejich funkcích naleznete na našich stránkách pod odkazem POHODA. Program lze zakoupit také v síťové verzi, která umožňuje souběžnou práci více uživatelů v rámci několika počítačů. Rovněž je možné pro jednotlivé uživatele jasně specifikovat přístupová práva do jednotlivých agend.

Jak si účetní program objednat a jaká je cena

Máte-li zájem o ekonomický a účetní program POHODA, zažádejte si o konkrétní cenovou nabídku na minarikova@starlit.cz nebo telefonicky na číslech 487 863 757 a 487 863 758.

Sledujte náš zpravodaj, chystáme novinky!

V příštím zpravodaji bychom Vás rádi informovali o nových školeních, která bude společnost STARLIT s.r.o. nabízet. Vypsány budou stejné typy školení, ale budou pořádána v počítačové učebně. Chceme tím tak vyhovět mnoha přáním našich klientů.
Nově také připravujeme školení Základy počítačových dovedností.

za společnost STARLIT s.r.o.

Bc. Barbora Minaříková

e-mail: minarikova@starlit.cz

tel.: 487 863 757, 487 863 758

Pokud již nechcete zasílat tento zpravodaj, odpovězte nám obratem na tento e-mail.