8. únor 2012
Zpravodaj pro uživatele sofwarových produktů společnosti STARLIT s.r.o.

Vážený zákazníku,

rádi bychom Vás informovali o nových produktech, které pro Vás připravila společnost STARLIT s.r.o. V tomto zpravodaji Vám představíme:

  • Modul SSBpkb - tvorba podání a správa složenek B
  • Modul SMS brána

Modul SSBpkb - tvorba podání a správa složenek B


Modul slouží k zadání údajů pro výplatu hotovostní částky prostřednictvím poštovní poukázky typu B a ke správě zadaných a odeslaných poštovních poukázek. Dále umožňuje z odeslaných složenek vygenerovat dávku plateb pro uložení výplaty plateb jednotlivých subjektu. Vyplatit lze i subjekty, které se v programu SSB2000 neevidují.

Pro každou poukázku lze definovat rozšířené poštovní služby (Do vlastních rukou, zmocněnci, zákonnému zástupci, dodejka, termínová výplata apod.). Po zadání částky k výplatě je automaticky dle platných sazeb vypočtena cena i za uvedené rozšířené služby.

Modul SMS brána


Modul umožňuje odeslat jednu či více zpráv jednotlivému příjemci nebo skupině příjemců, přičemž telefonní čísla příjemců lze vkládat ručně nebo pomocí pokročilých výběrových mechanismů programu SSB2000 pro výběr kontaktů (dle objektů, celků, středisek, bloků, kategorií apod.). Pro rychlé odeslání jedné textové zprávy lze přímo z kontaktů použít k tomuto účelu určené tlačítko.

Příklady použití modulu

  • rychlé oznámení změn v aktuálně zajišťovaných službách
  • oznámení o vyhotovení požadovaných dokumentů
  • upomínky na jednorázové (nahodilé) absence plateb

Možnosti objednání a cena modulů

Cena modulu SSbpkb či SMS brána činí 15% z ceny první základní instalace programu SSB2000 - aktuální licence dle počtu bytů bez ohledu na počet dalších rozšiřujících instalací, pro kterou jsou moduly kupovány. Moduly lze objednat e-mailem na adrese starlit@starlit.cz nebo telefonicky na číslech 487 863 757 a 487 863 758.

za společnost STARLIT s.r.o.

Bc. Barbora Minaříková

e-mail: minarikova@starlit.cz

tel.: 487 863 757, 487 863 758

Pokud již nechcete zasílat tento zpravodaj, odpovězte nám obratem na tento e-mail.