O nás

1 200 klientů servisujeme z České Lípy

Kdybyste se chtěli podívat na místo, kde jsme před více jak třiceti lety firmu STARLIT založili, museli byste se vydat na Liberecko. V České Lípě sedí náš tým 13 zaměstnanců, kteří se každý den starají o to, aby náš software šlapal, jak má, a co nejvíce Vám v denním provozu ulevil. Mimo to vyvíjíme nové aktualizace a produkty, abychom drželi krok s Vašimi požadavky. Aktuálně přes program STARLIT SSB řídí naši klienti více než 500 000 bytových jednotek.

Náš software používají jak nejmenší společenství vlastníků, tak profesionální správci s mnoha tisíci byty po celé České republice.

Náš tým

Šárka Klímková

Šárka Klímková

Jednatelka společnosti

Tomáš Pácl

Tomáš Pácl

Technický a produktový ředitel

Petra Bárová

Petra Bárová

Účetní

Ilona Šilhavá

Ilona Šilhavá

Účetní

Hana Plšková

Hana Plšková

Technická podpora

Lenka Dvořáková

Lenka Dvořáková

Manažerka obchodu

Barbora Křížová

Barbora Křížová

Manažerka obchodu

David Žďárský

David Žďárský

Manažer obchodu

Daniel Švec

Daniel Švec

Vývojář

Martin Škarvada

Martin Škarvada

Vývojář

Dmitry Nefedov

Dmitry Nefedov

Vývojář

Cesta ke STARLIT SSB

Před 31 lety jsme v Klášterní ulici v České Lípě otevřeli prodejnu s počítačovou technikou. Postupně jsme se ale zaměřili na nápad, na kterém dodnes náš byznys stojí. Vymysleli jsme software, který dramaticky ulehčuje práci správcům nemovitostí.

Zásadní momenty naší historie

 1. 1991

  V červnu zakládáme firmu a představujeme první program ABH. Tipnete si, co za zkratkou stojí? Agenda bytového hospodářství. Náš první software má 25 zákazníků.

 2. 1994

  Na trh uvádíme nástupce ABH, software SSB. Všechna data si klienti můžou z původního řešení importovat. To držíme bez výjimky dodnes. Překračujeme 100 000 bytů ve správě.

 3. 1996

  Představujeme software SSB96, který běží na MS DOS. Program se dá spustit v MS Windows 95 včetně sítí. Překračujeme hranici 100 uživatelů.

 4. 2000

  V lednu přicházíme s programem SSB2000, který funguje dodnes pod novým názvem STARLIT SSB. Reagujeme na zajímavý vývoj legislativy – novou vyhlášku MMR 372/2001 Sb.

 5. 2008

  Rok úspěchů a velkých změn. Získáváme certifikát IIP a výrazně zlepšujeme produktivitu. Kromě toho pořizujeme nové sídlo společnosti, abychom mohli dál růst.

 6. 2016

  Máme 11 zaměstnanců a více než tisícovku uživatelů programu STARLIT SSB. Ve správě držíme přes 400 000 bytových jednotek a počty uživatelů našeho softwaru se pořád zvyšují.

 7. 2021

  STARLIT se stává členem skupiny ICOR, což firmě umožňuje rapidně růst. Máme více než 1 250 uživatelů a 500 tisíc jednotek ve správě.

 8. 2022

  Pod naše křídla se přidává firma SWAN Liberec, s.r.o., jejíž klienti postupně přejdou na STARLIT SSB.

Kariéra

Pojďte s námi měnit způsob, jakým se spravují nemovitosti v Česku. Zrovna hledáme kolegy na následující pozice:

Chcete ve STARLIT pracovat, a nevidíte tu pozici pro Vás? Pošlete nám svůj životopis e-mailem a třeba něco vymyslíme.

Zaslat životopis