Naše jednička

STARLIT SSB

Ať už máte na starosti stovky bytů, nebo menší jednotky, STARLIT SSB Vám jejich řízení pořádně ulehčí. Už v základní verzi Vám pomáhá se vším, co ve správě nemovitostí řešíte. Software pravidelně aktualizujeme podle legislativních změn a ovládá se jako nic.

  • neomezená pasportizace bytů a domů
  • evidence všech subjektů včetně kontaktů
  • stěhování, vyměřování a uzávěrky předpisů, zadávání plateb
  • roční vyúčtování služeb
  • ekonomické výkazy, kdykoliv potřebujete

Funkce v detailu

Evidence subjektů

Nastavte si hierarchii ve čtyřech úrovních: správce, hospodář domu, vlastník bytu nebo nájemce. Přidejte kontakty a s přesností na dny vyměřujte předpisy.

Pasportizace domů a bytů

Ukládejte neomezené množství technických informací k domům a bytům. Typ budovy, konstrukce, topení, plocha, rok výstavby nebo odhadní cena. Včetně evidence měřidel.

Vyúčtování služeb

Připravte vyúčtování za jakékoliv období, klidně opakovaně se změnami podle vlastnického podílu. Software umí automaticky načíst data ze systémů APAX, VITERRA nebo TECHEM.

Evidence plateb

Zadávejte platby automatizovanými způsoby, jako je SIPO, sporožiro, elektronické bankovnictví a další. Synchronizujte data s účetnictvím. Možnost respektovat platební dispozice plátce.

Předpis pohledávek

Generujte každý měsíc uživatelům předpisy. Software umí pohledávky vytvářet vícesměrně: mezi společenstvím a vlastníkem, vlastníkem a nájemcem a třeba správcem a společenstvím. Když změníte podklady, předpis se automaticky zvýší.

Evidence dluhů a salda

Sledujte salda, která vznikají Vašim subjektům. Saldo můžete rozdělovat na samostatná konta a u těch nastavit pravidla pro penalizaci podle platných právních předpisů. Zahrnuje i mechanismus dohod o splátkách.

Fondy oprav

Vytvářejte výkazy tvorby a čerpání fondu oprav za dům i byty, sledujte a řiďte ekonomiku jednotlivých středisek. Náklady můžete rozpočítávat podle libovolných kritérií.

Rozšiřující moduly diagram

Rozšiřující moduly

Díky speciálním modulům toho se STARLIT SSB zvládnete ještě daleko víc. Vyberte si z nabídky účetních rozšíření nebo doplňků, díky kterým propojíte STARLIT SSB se systémy jako je GINIS, POHODA nebo ABRA. S modulem SMS brána můžete informovat textovou zprávou nájemníky třeba o plánované opravě.

STARLIT Správce
(dříve SSBnet+)

Mějte přístup ke svým datům online kdykoliv a kdekoliv s modulem STARLIT Správce. Standardně ho dodáváme ke všem licencím STARLIT SSB.

Modul STARLIT Správce

Ceník

Říkáte si, na kolik by Vás takové řešení vyšlo? Podívejte se na náš ceník.

Ke stažení

Stáhněte si instalační balíček, manuál, vzorové soubory, instruktážní videa a další.