Oznámení o fúzi

SWAN Liberec se stává součástí STARLIT

Vážení klienti společnosti SWAN Liberec, s.r.o., s radostí Vám oznamujeme, že od října 2022 spojujeme své síly se společností STARLIT s.r.o. a stáváme se její součástí.

Od roku 1991 tvoříme software pro kompletní správu bytů a nebytových prostor pro všechny typy správců po celé republice. Naším cílem vždy bylo dodávat Vám co nejlepší produkt a pevně věříme, že spojením se STARLIT Vám přineseme ještě lepší software a služby.

Níže se dočtete informace o tom, co pro Vás fúze znamená a naleznete zde i kontakty na zákaznickou podporu, která zodpoví veškeré Vaše dotazy.

Logo SWAN Liberec Logo STARLIT

Co to pro Vás znamená?

Nemusíte nic dělat

Pokračujete v užívání softwaru, jako by se nic nezměnilo. V průběhu následujících měsíců se Vám ozve zástupce STARLIT a proberete další kroky.

Vaše licence dále platí

Vaše licence na software SWAN zůstává platná. Navyšování počtu jednotek a organizací bude nadále možné za poplatek, stačí se nám ozvat.

O podporu nepřijdete

Tým SWAN Liberec se bude nadále starat o Vaši technickou podporu. Kontakty na technickou podporu zůstávají stejné.

SWAN již nebude aktualizován

Vývoj softwaru SWAN byl ukončen. Můžete ho nadále používat a rozšiřovat, ale nebudete již dostávat žádné aktualizace.

Možnost upgradu na STARLIT SSB

Pokud budete chtít používat pravidelně aktualizovanou a aktivně vyvíjenou alternativu softwaru SWAN, budeme rádi, když vyzkoušíte náš program STARLIT SSB.

Produkty a služby STARLIT

Naše jednička

STARLIT SSB

Co kdyby za Vás polovinu práce se správou bytů udělal chytrý software? STARLIT SSB je náš top produkt, který si můžete rozšiřovat šikovnými moduly tak, jak zrovna potřebujete.

  • CheckmarkPomocník pro správu velkého počtu bytů
  • CheckmarkPomůže Vám neztratit se ve složitých majetkoprávních vztazích
  • CheckmarkPravidelně ho aktualizujeme podle platné legislativy
Bytový dům

Hlasování SVJ

Shromáždění vlastníků, kde všechno šlape jako hodinky a příprava vás nestojí dva dny práce? Se softwarem Hlasování SVJ jednoduše přichystáte podklady a setkání zorganizujete.

Služby

Pomůžeme vám připravit a spravovat celý systém tak, aby všechny programy běžely hladce a komunikovaly spolu tak, jak mají. Prohlédněte si nabídku doplňkových služeb společnosti STARLIT.

Kontakt na podporu

Vyřizuje Ing. Jan Haras, tým SWAN Liberec
Zavolejte nám na 721 875 286
Bytový dům